Hizmetlerimiz

Sistem Danışmanlık

ISO 9001, ISO 14001, ISO 27001, ISO 22000 gibi Yönetim Sistemleri Standartlarında danışmanlık hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bilgilere alttaki linkten ulaşabilirsiniz.

Lütfen Tıklayın…

Teknik Danışmanlık

ISO 15504, ISO 15408, CE Belgesi, Tesis Güvenlik Belgesi gibi Teknik Standartlarda danışmanlık hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bilgilere alttaki linkten ulaşabilirsiniz.

Lütfen Tıklayın…

Eğitimler

Yönetim Sistemleri(9001, 27001, 15504) Eğitimleri, Denetçilik / Başdenetçilik Eğitimleri ve Kişisel / Kurumsal Eğitimlerimiz ile ilgili detaylı bilgilere alttaki linkten ulaşabilirsiniz.

Lütfen Tıklayın…

Ne İstediğinizi Biliyor musunuz?

Almak istediğiniz hizmet belli ise bu alan sizin için. “Daha fazla dolaşmayayım, ben zaten ne alacağımı biliyorum” diyenleri düşündük ve daha fazla sitede dolaştırmamak adına alt taraftaki kısa yolları tasarladık. Linklere tıklayarak kısa yoldan arama ekranına veya E-Posta uygulamanıza ulaşabilirsiniz.

Referanslarımızı İndirin

Sunduğumuz Sistem Danışmanlık, Teknik Danışmanlık ve Eğitim Hizmetlerimizde kimlerle çalıştık, kimlere hizmet verdik merak ediyorsanız alt taraftaki linkten Referans Listemizi indirebilirsiniz. Referans listemizi güncel tutmaya çalışıyoruz.

Şimdi İndirin

Dünya Çapında Hizmet

Hizmet verdiğimiz Sistem Danışmanlık, Teknik Danışmanlık ve Eğitimlerde başta güzel Ülkemiz Türkiyemizin her yeri ve Kıbrıs, Azerbaycan, Irak, İran, Türkmenistan gibi komşu ülkelerin hepsinde faaliyet göstermekteyiz. Firmamız prensip olarak Batı/Doğu, yabancı ülke veya kurum/kuruluş farkı gözetmeden her yerde, her zaman, her koşulda hizmet sunabilmektedir. Müşterilerimizden istediğimiz karşılıklı saygı, emeğe saygı, hoşgörü ve çalışmalarda Kazan-Kazan yöntemini şiar edinmeleridir. Siz yeter ki isteyin, Gelişiminizin Bir Parçası Olmaya Adayız.